LGS Fen Bilimleri Deneme Sınavı İndir

 LGS Fen Bilimleri Deneme Sınavı İndir
Okunuyor LGS Fen Bilimleri Deneme Sınavı İndir

LGS Fen Bilimleri Yeni Nesil Deneme Sınavları

Öğrencilerin yeni nesil soru tarzı içeren Fen Bilimleri sorularında bir hayli zorlandıklarını söyleyebiliriz. Bu zorlanmanın birden fazla sebepleri olabilmekle birlikte en temel sebebi ise öğrencilerin çok fazla soru çeşidi görmemesi ile birlikte. Kendisinde var olan bilgiyi soru çözümüne aktaramamasıdır. Fen Bilimleri dersi günlük hayattan bir çok örneği içeren bir ders olmakla beraber, gördükleri sorular ile görmedikleri örnekleri de daha rahat yorumlayacak hale geleceklerdir.

2019-2020 Eğitim- Öğretim yılı bir çok yayınevinin salgın dönemi sebebiyle birden fazla deneme sınavını halka açık şekilde paylaştı. Aynı zaman da öğretmenler tarafından hazırlanan denemelerde bir hayli fazla bu denemelere ulaşmak istiyorsanız. Sitemizden indirme linki veremiyoruz.

İnstagram adresinin DM kısmından bize yazarsanız size istediğiniz deneme sınavının indirme linki atabiliriz.

TIKLA DM DEN DENEME SINAVI İSTE

Fen Bilimleri Deneme Sınavları Soru Bankasındaki Sorular Gibi Olmuyor mu ?

Öğrencilerin en sık yakındığı durumların başında gelen bu durum. Deneme sınavlarında daha üst düzey soruların yer aldığını soru bankalarında bu tip soruları görmedikleri söylüyorlar. Öğrenciler kısmen bir bakıma haklılar fakat burada dikkat edilmesi gereken bir durum. Soru bankasındaki sorular eğitici özellikte olması gerektiğinden direk zor soru ile başlanırsa amaca uygun bir kaynak olmayabilir.

Bu tip sorunları çok fazla deneme sınavı çözerek giderebilirsiniz. Deneme sınavında yapılan hataları tekrar tekrar kontrol etmeniz. Hataların farkına varmanıza yardımcı olacağı gibi sorunun çözümüne de yaklaştıracaktır.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle