Hakkımda


           Bilime olan ilgim çocukluk dönemimden beri peşimi  bırakmadı. Bir şeyleri anlatmayı,  öğrenmek isteyen öğrencilere  öğretmeyi çok severim. Yaptığım işten son derece keyif alıyorum. Bu sayfayı ve web sitesini açmamın amacı Türkiye de öğrenim görmekte olan bütün evlatlarımızın hayatına bir nebzede olsa dokunabilmek ve onların merak duygusunu uyandırarak kendilerini keşfetmelerini sağlamak.

Çocuğunuzun kendisini keşfetmesini ister misiniz?

           Öğrencilerimizin  günlük hayatta çevresinde gördüğü her şeyin aslında bilime dayalı olduğunu evrenin bir düzen içerisinde hareket ettiğini çevresinde olan olayları anlamalarını sağlayarak kalıcı öğrenmenin temelini atmak.

Öğrenme kalıcı olursa zaten çocuğunuzun hayatı boyunca gireceği sınavlarda hem fiziksel olarak hemde zihinsel olarak rahat bir şekilde bu engelleri tek tek aşacağından şüpheniz olmasın. Siz ebeveynler olarak çocuğunuzun merak duygusunu devamlı diri tutmalı onları okumaya yönlendirmeli araştırmalarına ön ayak olmalısınız. Çocuğunuzun aslında kendisini tanımasına fırsat vermelisiniz.

Her birey özel olarak dünyaya gelir ilgi ve yetenekleri birbirinden farklıdır. Her çocuk da ailesi için çok özeldir her anne ve baba çocuğunun çok iyi yerlerde olmasını ister. Bu karşılıklı duygular karşılıklı anlayış içersinde gerçekleşir. Çocuklarınızın yeteneklerini ortaya çıkarmarsına fırsat verin, onları zorlama ile sırf siz istiyorsunuz diye bir şeylere yönledirmemek gerekir. Burada yazılacak olan hikaye tarzı paylaşımlar çocuğunuzu öğretmen ile başbaşa bırakın o okusun okurken düşünsün düşünürken sorgulasın.