Katar Airways’den Öğretmenlere 21.000 Ücretsiz Uçak Bileti Kampanyası

 Katar Airways’den Öğretmenlere 21.000 Ücretsiz Uçak Bileti Kampanyası
Okunuyor Katar Airways’den Öğretmenlere 21.000 Ücretsiz Uçak Bileti Kampanyası

Fedakarlıklarınızı ücretsiz bir uçuşla kutluyoruz

Dünya Öğretmenler Günü vesilesiyle dünya çapında tüm öğretmenlere verdikleri emekler ve kendilerini dünyanın tüm öğrencilerini eğitmeye adadıkları için teşekkür ederiz. Yüksek bir eğitim standardı sunma konusundaki adanmışlığınız bu belirsiz zamanlarda bize ilham vermeye devam ediyor.

Minnettarlığımızı göstermek için 21.000 öğretmene ücretsiz uçak bileti hediye ediyoruz.* Bir öğretmen olarak şunlara sahip olacaksınız:

– Hak ettiğiniz tatil deneyimini yaşayabilmeniz için dünyanın her yerindeki destinasyonlarımızdan herhangi birine ücretsiz Ekonomi Sınıfı bir bilet.
– Kendiniz, bir arkadaşınız veya bir aile bireyi için kullanabilmeniz adına Qatar Airways ile gelecekteki bir uçuş için %50 indirim.

2021 Qmil kazanın: Privilege Club’a bugün katılın ve ücretsiz uçuşlar, kabin yükseltmeleri, dinlenme salonu erişimi ve ekstra bagaj hakkı gibi çeşitli pekçok ödül için kullanabileceğiniz 2021 Qmil kazanın. Şimdi katılın>

*Şartlar ve koşullar vardır. Lütfen bu promosyonda geçerli olan mesleklere bakın ve seyahat ederken gerekli tüm belgeleri yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun

Katar airways 21000 uçak bileti kampanyası

Ücretsiz biletlere kaydolmak için aşağıdaki formu doldurun

 5-7 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında ülke başına günlük olarak sınırlı sayıda promosyon kodu dağıtılacaktır. Promosyon kodu tahsisi her gün Katar saatiyle 04: 00’te (GMT +3) yenilenecektir. 

Form için linke tıklayınız.

Katılım Koşulları Nelerdir ?


 • Uygunluk koşulları Bu girişim kesinlikle yalnızca Okul Öğretmenleri tarafından kullanılabilir. Uygun öğretmen meslekleri ve İş Türleri şunlarla sınırlıdır: Sınıf Yardımcı Uzmanı, Öğretim Asistanı ve Yedek, Müdahale ve Kaynaştırma Uzmanı, Eğitmen, Kıdemli Lider, Erken Çocukluk Öğretmeni, Öğrenci danışmanı (Rehber Öğretmen), İlkokul Öğretmeni, Ortaokul Öğretmeni, Standart Öğretmen, Sınıf Öğretmeni , ESL Öğretmeni, Özel Eğitim Öğretmeni , Öğretmen Yardımcısı, Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) Eğitmeni, Okul Öncesi ve İlk Yıllar Uygulayıcısı ve Sınıf Teknisyeni.
 • Uygun katılımcılar, Qatar Airways’in Doha üzerinden doğrudan uçuşlar gerçekleştirdiği bir ülkede ikamet etmelidir. 
 • Bir promosyon kodu alan ve ücretsiz bir uçuş rezervasyonu yapan başarılı katılımcılar, kalkış sırasında havaalanı check-in masasında aşağıdaki orijinallik belgelerini sunmalıdır: 
 • Kampanya kayıt formunda verilen bilgilerle eşleşen, mesleği, çalışılan ülkeyi, Personel Kimlik Numarasını veya Referans Numarasını açıkça belirtmesi gereken Kurum veya Mevcut İstihdam Okulundan resmi, damgalı ve imzalı bir mektup. Bu mektubun kopyaları veya fotoğrafları kabul edilmeyecektir.
 • Bir İstihdam Kimliği veya Referans Numarası Sertifikası. Bir “Referans Numarası”, bir Eğitim Kurulu veya Bakanlık Sicili tarafından atanan bir Profesyonel Öğretmen Kayıt Numarası ile ilgilidir. 
 • Herhangi bir müşterinin, normal pasaport belgelerine ek olarak, gerekli fiziksel orijinallik belgelerini, yani Resmi İstihdam Mektubu, Personel Kimliği veya Referans numarası sertifikasını sağlamaması durumunda, biniş reddedilecektir.

Promosyon kodu kullanımı

 • Promosyon kodu kullanma süresi: 7 Ekim – 1 Kasım 2020. 
 • Seyahat periyodu: Rezervasyonlar, ilk uçuşun kalkış tarihinden en az 14 gün önce yapılabilir. Tüm Seyahatler 30 Eylül 2021 tarihine kadar tamamlanmalıdır.
 • Promosyon kodu, bir yetişkin bileti (12 yaş ve üstü) için tek bir rezervasyon için geçerlidir ve kod paylaşımı ve hatlar arası ortaklıklar hariç, dünya çapında Qatar Airways tarafından işletilen dönüş (gidiş dönüş) güzergahlarında geçerlidir. 
 • Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodu, uçuş araması sırasında rezervasyon widget’ına girilmelidir. 
 • Uçuş araması sırasında Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodu doğru girilirse, özel indirimli ücret, uçuş seçimi sayfasında kırmızı yıldız işareti “*” ile işaretlenmiş olarak gösterilecektir. 
 • Ücretsiz biletler, Economy Class Promosyon ücret ailesinde “W” rezervasyon sınıfı ile sınırlıdır. Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodu kullanıldığında, uçuş seçiminden sonra Fiyat Dökümünde bulunan “yolcu başına ücret” ve “taşıyıcı tarafından uygulanan uluslararası ek ücret” tutarlarından feragat edilecektir. Ancak, diğer tüm vergiler, hizmet ücretleri veya standart piyasa ücretleri yolcular tarafından ödenecek ve rezervasyon sırasında gösterilecektir. 
 • Qatar Airways, bir müşterinin uçuş arama işlemi sırasında Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodunu girmemesi ve yukarıda belirtilen süreci takip etmemesi nedeniyle daha yüksek bir ücret ödemesi durumunda para iadelerinden sorumlu olmayacaktır. 
 • Başarılı katılımcılar, Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodunu kullanarak yalnızca bir rezervasyon yapma hakkına sahip olacaktır. 
 • Aynı katılımcı tarafından birden fazla rezervasyon yapılırsa, ilk rezervasyon muhafaza edilecek ve sonraki rezervasyonlar önceden haber verilmeksizin otomatik olarak iptal edilecektir. 
 • Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodu başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez. Koltuklar sınırlıdır ve müsaitlik durumuna bağlıdır, Ücretsiz Uçuş Promosyon Kodu alındıktan sonra, lütfen en kısa sürede qatarairways.com’da kullanın. 
 • İstemsiz uçuş iptali veya rotanın yeniden belirlenmesi durumunda, yolcu daha fazla ayrıntı için en son Güvenle Seyahat politikasını kontrol edebilir.
 • Diğer hüküm ve koşullar geçerlidir, lütfen değişiklik ücretleri ve teklife dahil olan rezervasyon sınıfına ilişkin konaklama koşulları hakkında daha fazla ayrıntı için rezervasyon sırasında ücret kurallarına bakın.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • Kozan’da Haber
  Kozan’da Haber
  ziyaretci
  6 ay önce

  Bizim ülkemizden başka en kötü ülke diyebileceğimiz ülkeler bile eğitime ve öğretmenlere değer veriyor. Biz ne ara ilimden irfandan bu kadar uzaklaştık. Yazık gerçekten !

  Cevapla
  7
 • Enes Cantürk
  Enes Cantürk
  ziyaretci
  6 ay önce

  Gerçekten güzel bir kampanya olmuş. Ama sağlık çalışanlarına olsa daha iyiydi.

  Cevapla
  6
Estetik Doktorları
Giriş Yap
Yazı Ekle