En İyi 10 Estetik Uygulaması

 En İyi 10 Estetik Uygulaması
Okunuyor En İyi 10 Estetik Uygulaması

En iyi 10 estetik uygulaması hangileridir? Estetik operasyonlara karşı takınılan tutum her geçen gün daha olumlu hale geliyor. Çünkü tıp biliminde de ilerleyen teknolojinin ve yeni yöntemlerin olumlu etkileri, estetik operasyon sonrası sonuçlara olumlu yansıdıkça algı da aynı şekilde daha pozitif olmaya başladı.

Estetik operasyonlar için mutlaka işin uzmanı hekimler ve merkezleri tercih etmeniz gerektiğini belirterek en iyi estetik operasyonları sizler için derledik. İşte en iyi 10 estetik uygulama listemiz:

En İyi 10 Estetik Uygulaması Listemiz

  • Burun Estetiği

Burun estetiği nefes alma gibi sağlık problemleri için tercih edilirken aynı zamanda daha güzel bir görünüm elde etmek de öncelikli olarak düşünülüyor. Burun estetiği artık çok kolay; uygulama sonrası süreç de eskisi gibi ağrılı olmadığı için en çok tercih edilen ve en iyi sonuçlar veren estetik operasyonlardan biri olma özelliğini koruyor.

  • Meme Estetiği

Kadınlar için en önemli şeylerden birisi de ideal büyüklükte ve dik göğüslere sahip olmak. Çok büyük göğüsler ağrılardan tutun da sosyal problemlere kadar pek çok sıkıntıya sebep olabiliyor; çok küçük göğüsler de kadınlarda yetersizlik hissi uyandırıyor. Meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme gibi operasyonlar da oldukça popüler.

  • Yüz Gençleştirme

Son yıllarda ameliyatsız yapılan, mikro iğnelerle gerçekleştirilen yüz gençleştirme de olumlu sonuçlarıyla ilgi çekiyor.

  • Kulak Estetiği

Doğuştan ya da sonradan kulakta oluşan deformasyon veya kepçe kulak gibi istenmeyen biçimleri kolayca düzelten kulak estetiği de her yaştan kişi tarafından tercih ediliyor.

  • Dudak Estetiği

Dudak dolgunlaştırma, kontur belirginleştirme, dudak küçültme gibi operasyonlar özellikle kadınların favori uygulamaları arasında yerini koruyor.

  • Saç Ekimi

Son zamanlarda organik saç ekimi teknolojisi ile özellikle erkeklerin bir numaralı estetik uygulaması olan saç ekimi artık daha kısa sürede daha olumlu sonuçlar veriyor.

  • Boyun Estetiği

Özellikle ilerleyen yaşlarda tercih edilen boyun estetiği de daha genç bir görünüm sağlıyor.

  • Karın Germe

Karın germe özellikle doğum sonrası karın bölgesinde oluşan çatlaklar ve sarkmalar için tercih edilen ve uygulama sonrasında daha ince ve sıkı bir görünüm sunan karın germe kadınların favorilerinden.

  • Liposuction

Diyet ve spora rağmen bölgesel bir yağlanma olan bölgelerde uygulanan liposuction da olumlu sonuçlar vermektedir.

  • Yara İzi Giderme

Kaza, yanma gibi durumlardan sonra deride oluşan yara izlerini silme uygulaması da yara izlerini dikkat çekmeyecek kadar iyileştirmektedir. İşte en iyi 10 estetik uygulama listemizden ihtiyacınız olan estetiği kendinize uygulatabilirsiniz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle